
Стінки для душових кабін New Trendy Superia K-0591 чорна 90x90x195 см
36 936 ₴
- В наявності
- Код: 94111258
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ПОХИЛНА ДУШОВА КАБІНА КВАДРАТНА МОДЕЛЬ SUPERIA BLACK РОЗМІР 90x90x195 см Серія: BASIC LINE Superia Black Квадратна душова кабіна, двері на одинарних петлях, відкриваються назовні та всередину, безпечне загартоване скло 6 мм, покрите захисним покриттям Active Shield ТЕХНІЧНІ ДАНІ: Універсальний монтаж означає, що душові двері можна встановити ліворуч або праворуч. Завдяки такому рішенню остаточне рішення про те, в якому напрямку відкриватимуться душові двері, можна прийняти безпосередньо перед встановленням ПЕТЛІ КОЛОН Петля, що має форму колони, забезпечує широкий і зручний вхід. Має функцію підйому, що запобігає зносу ущільнення. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. ЕЛЕГАНТНА ЕРГОНОМІЧНА РУЧКА Привабливість душових дверей підсилює красива класична чорна ручка. ЕЛЕГАНТНИЙ КРОНШТЕЙН Має подвійну функцію. З одного боку, це підвищує стійкість кабіни, а з іншого – є елегантним акцентом в оздобленні ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 мм |
| Захисне покриття | Active Shield |
| Матеріал скла | Загартоване скло |
| Мoдель | Superia Black K-0591 |
| Особливості конструкції | Функція підіймання дверей, чорні матові профілі |
| Оздоблення скла | Прозора |
| Піддон | Без піддона |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Тип входу | Двері відкидні |
| Тип монтажа | Універсальний (вугловий або пристінний) |
| Товщина скла | 6 |
| Форма кабіни | Квадратна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 936 ₴





