
Schedpol Піддон для душу OMNIRES Competia 3.0166/P прямокутний 80×100 см акрил
13 642 ₴
- В наявності
- Код: 9393747
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабини OMNIRES Competia 3.0166/P виготовлений з акрилу білого кольору. Форма: прямокутна. Розміри: ширина 100 см, довжина 80 см, глибина 3 см. Матеріал: акрил. Виробник: Schedpol (Польща). Піддон має гарні відгуки щодо функціональності, зовнішнього вигляду та міцності. Оснащений системою STABILSOUND для зниження шуму при використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | Competia 3.0166/P |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Система STABILSOUND | Да |
| Тип | Піддон для душу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 642 ₴







