
Піддон для душової кабіни Schedpol Schedline Libra антрацит 140х80 см
20 682 ₴
- В наявності
- Код: 93867721
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Schedpol Schedline Libra Anthracite Stone модель 3SP. L1P-80140/A/ST розмірами 140х80 см і висотою 30 мм. Виготовлений з композиту Stonicryl з матовою поверхнею, що імітує структуру натурального каменю в темному антрацитовому відтінку. Обладнаний системою STABILSOUND PLUS для стабільної конструкції та ізоляції звуку. Максимальна вантажопідйомність 1500 кг. Піддон має універсальну сторону, призначений для встановлення безпосередньо на підлогу або заглиблення в підлогу з забезпеченням безперешкодного доступу до душової зони. Покриття Easy to Clean та Antibac спрощує догляд та підвищує гігієнічні властивості. Володіє властивостями антибактеріальності та антиалергійності. Гідроізоляційний шар захищає від вологи та запобігає утворенню плісені. Посилення сталевими вкладишами підвищує жорсткість і міцність. Тип монтажу: встановлення та заливка. Боковий вивід розташований у куті, діаметр вивода 90 мм. Можна підрізати за розмірами. Матеріал заповнення - піна з високими теплоізоляційними властивостями. Безпечний для здоров'я та навколишнього середовища з сертифікатом PZH, легко переробляється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні властивості | Да |
| Асиметричний піддон | Да |
| Можливість вторинного перероблення | Да |
| Можливість підрізування | Да |
| Гідроізоляція | Повна |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1400 мм |
| Легкість монтажу | Да |
| Максимальне навантаження | 1500 |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Schedline Libra Anthracite Stone 3SP.L1P-80140/A/ST |
| Призначення встановлення | На підлогу або втоплення в підлогу |
| Наявність прямого зливного відведення | Немає |
| Немає переливного клапана | Да |
| Немає решітки зливу | Да |
| Немає сидіння | Да |
| Покриття поверхні | Easy to Clean и Antibac |
| Положення зливу | Кутове |
| Сертифікат PZH | Да |
| Система шумоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Сумісність із кабінами | Повна |
| Стилістика | Сучасна |
| Сторона піддона | Універсальна |
| Теплоізоляція | Висока |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип заповнення | Піна |
| Тип монтажа | Встановлення, заливання |
| Тип поверхні | Структурована |
| Тип піддона | Підлоговий |
| Посилення сталевими елементами | Да |
| Стійкість до промокання | Да |
| Стійкість до ударів | Да |
| Стійкість до подряпин | Підвищена |
| Стійкість до кольорового блякнення й пожовтіння | Да |
| Колір | Антрацит |
| Екологічність | Безпечний для здоров'я й довкілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 682 ₴

