
Стінка для душової кабіни Radaway Premium Plus P 100x90 см хром коричневе скло
35 763 ₴
- В наявності
- Код: 9351695
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни Radaway Premium Plus P модель 3330001-08N. Розміри: 1000x900x1900 мм. Тип конструкції - двостулькова з висувними дверима. Матеріал огородження - скло коричневе (бронзове). Профіль хромований. Форма огородження - півкруглої форми. Без піддону. Скло з захисним покриттям (технологія захисту). Вхідне рішення - висувні двері. Висота кабіни 1900 мм, ширина 1000 мм, глибина 900 мм. Товар отримав високі оцінки користувачів за функціональністю, зовнішнім виглядом та міцністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Двудверна |
| Вхідне рішення | Розсувні двері |
| Висота [мм] | 1900 |
| Довжина: | 90 мм |
| Довжина [мм] | 900 |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Мoдель | Premium Plus P 3330001-08N |
| Наявність захисного покриття | Да |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб встановлення | На ванну |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Форма огорожі | Напівкругла |
| Колір скла | Бронзовий |
| Ширина [мм] | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 763 ₴










