
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0314A+D-0321A чорні 90х120х200
51 015 ₴
- В наявності
- Код: 92992388
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабіна душова прямокутна New Trendy Prime Black без піддону моделі D-0314A+D-0321A. Розміри: 90х120х200 см. Конструкція з розсувними дверима. Скло прозоре, товщина 6 мм з покриттям Active Shield 2.0. Профіль у чорному матовому кольорі. Тип входу: двері розсувні. Матеріал профіля: алюміній. Форма кабіни: прямокутна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1200 мм |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0314A+D-0321A |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Кабіна душова |
| Тип входу | Двері розсувні |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 015 ₴

