
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0314A+D-0315A чорні 90x90x200
48 179 ₴
- В наявності
- Код: 92992385
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0314A+D-0315A являють собою квадратну кабіну розміром 90x90x200 см без піддону. Конструкція складається з подвійних розсувних дверей з кутовим входом та двох нерухомих стінок. Дверний отвір шириною 48 см забезпечує зручний доступ. Скло закалене товщиною 6 мм прозоре. Профілі в чорному матовому виконанні. Стінки мають ширину 39 см кожна. Фактичні розміри дверей: 87,5-89,5 см. кабіна передбачає можливість безпорогового монтажу безпосередньо на підлогу з лінійним водовідводом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий монтаж | Да |
| Довжина: | 900 мм |
| Конструкція | Без піддона |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0314A+D-0315A |
| Оздоблення скла | Яскраве |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Полегшення входу | Кутова |
| Сумісність із лінійним водовідведенням | Да |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип входу | Подвійні розсувні двері |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Безбарвний |
| Ширина входу | 48 |
| Ширина дверей A | 87.5-89.5 |
| Ширина дверей B | 87.5-89.5 |
| Ширина стінки C | 39 |
| Ширина стінки D | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 179 ₴









