
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0317A+D-0130B чорні 100x100x200 см
48 682 ₴
- В наявності
- Код: 92992346
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
кабіна душова New Trendy Prime Black без піддону, конструкція квадратна 100x100x200 см. оснащена раздвижними дверима з прозорого скла товщиною 5-6 мм з захисним полімерним покриттям Active Shield 2.0. скло має матову чорну рамку. Тип монтажу: приходящійся або кутовий. Призначена для встановлення у ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід у кабіну | Розсувні двері |
| Довжина: | 100 мм |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0317A+D-0130B |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Спосіб встановлення | На ванну |
| Тип | Кабина прямокутна без піддону |
| Тип дверей | Розсувні |
| Тип кабіни | Без бризкозахисту |
| Товщина скла | 5-6 |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 682 ₴

