
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0298A+D-0349A 100x70x200 см
43 696 ₴
- В наявності
- Код: 92992320
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Prime прямокутної форми 100x70x200 см без піддону (бризговик). Кабіна оснащена розсувними дверима з прозорим загартованим склом товщиною 6 мм. Хромовані профілі забезпечують сучасний зовнішній вигляд та можливість адаптації до нерівних стін. Скло обробляється спеціальним антибактеріальним захистом ActiveShield 2.0, який спрощує догляд і підвищує гігієну. Елегантні підшипникові ролики забезпечують плавне та безшумне відкривання дверей. Система монтажу дозволяє легко встановлювати та знімати двері. Кабіна ідеально підходить для сучасних ванних кімнат і економить простір завдяки розсувному механізму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без брозівника | Да |
| Довжина: | 70 мм |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0298A+D-0349A |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | ActiveShield 2.0 |
| Простота монтажа | Система швидкого витягання дверей |
| Ролики | Підшипникові |
| Спосіб встановлення | На піддон |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип дверей | Розсувні |
| Тип відкривання | Раздвижное |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 696 ₴

