
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0296A+D-0349A 90x70x200 см
42 732 ₴
- В наявності
- Код: 92992313
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Нові тенденції ПРЯМОКУТНА КАБІНА PRIME 90x70 H200 Прозоре скло СКЛАДАЄТЬСЯ З: РОЗСУВНІ ДВЕРІ ЛІВІ 90 + ДВЕРІ РОЗСУВНІ ПРАВІ 70 Серія душових кабін PRIME від New Trendy – це класична елегантність. Мінімалістичний характер кабіни є результатом поєднання хромованих елементів з великими гладкими скляними поверхнями. Необроблені, економічні за формою, сучасні та унікальні - це нова колекція кабін PRIME Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю: Діапазон регулювання A 87,5-89,5 см Діапазон регулювання B 67,5-69,5 см Розмір C 39 см Розмір D 29 см Розмір Ш 41 см Висота H 200 см 3 РОКИ ГАРАНТІЇ Особливості продукту: Покриття Active Shield - стандарт Можливість встановлення: - для душового піддону - на підлозі Зверніться до технічних креслень, по осі скла кабіна менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 90х70 кабіна по осі нерухомого елемента буде 87,5х67,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0296A+D-0349A |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Тип | Кабіна душова без піддона |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 732 ₴

