
Стінки для душової кабіни New Trendy Prime D-0294A+D-0299A 80x100x200
44 646 ₴
- В наявності
- Код: 92992310
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Prime 80x100x200 см без піддону. Прямокутна форма з розсувними дверима. Скло прозоре товщиною 6 мм, покрите захисною повертою Active Shield 2.0, що полегшує очищення. Профіль хромований. оснащена лежачими верхніми роликами з регулюванням. Моделі D-0294A та D-0299A входять до комплекту кабіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 100 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0294A+D-0299A |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Без піддона |
| Тип дверей | Розсувні |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 646 ₴

