
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0348A+D-0303A 70x120x200 см
45 596 ₴
- В наявності
- Код: 92992306
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
кабіна душова прямокутна New Trendy Prime без піддона, моделей D-0348A+D-0303A. Розміри: 70x120x200 см. Вхід: розсувні двері. Скло прозоре товщиною 6 мм з покриттям Chrome Gloss (хром глянцевий). Поверхня скла: прозора. Профіль та фурнітура виконані в хромованому фінішу з глянцевим покриттям. кабіна призначена для монтажу на ванну або піддон. оснащена технологією Active Shield 2.0 для захисту скла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 120 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0348A+D-0303A |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Спосіб встановлення | На ванну |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Тип кабіни | Без піддона |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 596 ₴

