
Стінки для душової кабіни New Trendy Prime 150x70x200 см прямокутна
46 629 ₴
- В наявності
- Код: 92992293
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Prime 150x70x200 прямокутної форми без піддону. Вхід зі висувними дверима. Скло прозоре, товщина 6 мм з покриттям Active Shield 2.0. Профіль хромований глянцевий. Кабіна призначена для встановлення на ванну або піддон. Модель D-0309A+D-0122B являє собою комплект стінок і дверей для організації функціонального і компактного душового простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 70 мм |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0309A+D-0122B |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Спосіб встановлення | На ванну |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 629 ₴

