
Стінки для душових кабін New Trendy Prime Black 160x100x200 см ліві
54 060 ₴
- В наявності
- Код: 92992100
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабіни New Trendy Prime Black призначені для створення прямокутної кабіни розмірами 160x100x200 см. Кабіна без піддону, з розсувними дверима та бічною стінкою. Скло прозоре, товщина 6 мм. Вхідна конструкція розташована ліворуч. Тип кабіни прямокутний. Профіль виконаний у чорному матовому кольорі, що надає сучасний зовнішній вигляд виробу. Комплект включає елементи D-0328A та D-0130B.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Чорний |
| Колір скла | Безбарвний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 100 мм |
| Комплектація | D-0328A, D-0130B |
| Мoдель | Prime |
| Полегшення входу | Ліва |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип входу | Двері розсувні |
| Товщина скла | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 060 ₴

