
Стінки для душових кабін New Trendy Prime Black 140x80x200 см ліві
50 261 ₴
- В наявності
- Код: 92992089
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабини New Trendy Prime Black призначені для збирання прямокутної душової кабини без піддону. Комплект включає дві частини: D-0324A і D-0128B. Розміри: ширина 140 см, глибина 80 см, висота 200 см. Ліве розташування входу. Скло прозоре товщиною 6 мм з матовим чорним покриттям. Вхідна система - розсувні двері. Тип кабини: прямокутна. кабіна поставляється без піддону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Матеріал скла | Прозоре скло |
| Мoдель | Prime Black D-0324A+D-0128B |
| Покриття | Матовий чорний |
| Розташування входу | Ліве |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Тип кабіни | Прямокутна |
| Тип кабіни за конструкцією | Без піддона |
| Товщина скла | 6 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 261 ₴

