
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0308A+D-0125B 150x100x200
49 478 ₴
- В наявності
- Код: 92992060
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабіна прямокутна душева New Trendy Prime D-0308A+D-0125B без піддону. Розміри: 150x100x200 см. Вхідна система — розсувні двері. Скло прозоре товщиною 6 мм з покриттям Active Shield 2.0. Профіль хромований глянцевий. Каркас з алюмінію. Модель лівостороння. Призначена для встановлення на піддон або ванну. Кабіна виготовлена компанією New Trendy (Польща), відомим виробником якісної сантехнічної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1000 мм |
| Конфігурація входу | Розсувні двері |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Prime D-0308A+D-0125B |
| Орієнтація | Лівостороння |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття | Active Shield 2.0 |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 478 ₴

