
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0308A+D-0124B 150x90x200 см
48 529 ₴
- В наявності
- Код: 92992059
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Prime D-0308A+D-0124B без піддону. Конструкція прямокутної форми розміром 150x90x200 см. Вхід з розсувними дверима. Скло прозоре, товщиною 6 мм з покриттям Active Shield 2.0. Профіль хромований глянцевий. Лівобічна конфігурація. Кабіна призначена для встановлення на ванну або напольний піддон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Стан | Новий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Колір скла | Безбарвний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 90 мм |
| Мoдель | Prime D-0308A+D-0124B |
| Орієнтація | Лівостороння |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Тип | Душова кабіна без піддона |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 529 ₴

