
Стінки для душової кабіни New Trendy Prime 150x80x200 см прямокутні
47 579 ₴
- В наявності
- Код: 92992058
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Prime без поддону, моделі D-0308A+D-0123B. Розміри: 150x80x200 см. Форма кабіни прямокутна з лівим входом через розсувні двері. Скло прозоре товщиною 6 мм з обробкою Active Shield 2.0. Профіль хромований глянцевий. Кабіна призначена для монтажу на ванну або піддон. Характеризується надійною конструкцією та якісними матеріалами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Конфігурація | Ліва |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Хром |
| Мoдель | Prime D-0308A+D-0123B |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Спосіб встановлення | На ванну |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 579 ₴

