
Душова кабіна Cersanit Arteco 80х80 см квадратна з поддоном
25 139 ₴
- В наявності
- Код: 92554551
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Cersanit Arteco 80х80 см квадратної форми з поддоном. Модель S601-115 оснащена розпашними дверима з прозорим склом. Кабіна закритого типу з квадратною формою. скло дверей прозоре, матове покриття. оснащена хромованими полицями для косметики, зручними тримачами для рушників, штангами для підвішування, кошиками для шампунів і гелів, гачками для аксесуарів. Конструкція передбачає зручне розміщення всіх необхідних предметів у ванній кімнаті. Гарантія від виробника 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Душова лійка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | S601-115 |
| Тип | Душова кабіна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 139 ₴


