
Душова кабіна Cersanit Arteco 80X190см S157-001
18 146 ₴
- В наявності
- Код: 92554541
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна 80x80 Arteco Cersanit S157-001 Кабіни ARTECO виготовлені з безпечного 5-мм прозорого загартованого скла, захищеного захисним покриттям CleanPro, яке запобігає відкладенню накипу та бруду, завдяки чому їх легко підтримувати в чистоті. Напівкруглі кабіни ARTECO мають висоту до 190 см, тому навіть високі люди почуватимуться в них надзвичайно комфортно. У колекції ARTECO використовується система розсувних дверей з подвійними хромованими роликами зверху та знизу. Металева ручка і магнітні ущільнювачі істотно впливають на довговічність кабін. Найвища якість та цікавий дизайн кабін зроблять кожне купання справжньою насолодою. Висота: 190Захисне покриття: Так Форма кабіни: напівкругла Версія: універсальна Колір скла: прозоре Колір профілю: хром Наявність: В наявності Довга сторона: 80 Коротша сторона: 80 Вхід: розсувні двері Розміри: 80x80x190 смСкло: прозоре
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Arteco |
| Марка | Cersanit |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 146 ₴


