
Стінки для душових кабін Radaway Torrenta PDD 31640-01-01
36 079 ₴
- В наявності
- Код: 9254889
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway 100x80 Торрент Кабіна Radaway Torrenta PDD напівкругла з дверима з двох частин 1000x800x1850 мм прозоре скло 31640-01-01 Серія включає в себе ширму для ванни і 5 моделей кабін: напівкруглу з двокомпонентними дверцятами, напівкруглу з цільними дверцятами, квадратну з двокомпонентними дверцятами, прямокутну з цільними дверцятами і дверцятами для ніш. Напівкруглі кабіни доступні в двох кольорах скла: прозоре і графіт, а прямокутні кабіни і двері доступні в трьох кольорах: прозорий графіт і каре. Покриття: хромоване скло: безпечне, безбарвне (прозоре), товщиною 6 мм Radaway Відпочинок, комфорт, задоволення. Уявіть, що ви починаєте і закінчуєте кожен день із задоволенням. У кімнаті, яка відображає ваш характер, виражає ваш індивідуальний стиль, дарує вам енергію щоранку та дозволяє заспокоїтися після напруженого дня. Мрії? Ніщо не може бути більш справжнім! Це ванні кімнати, атмосферу яких створює Radaway. Комфорт і функціональність не повинні бути нудними! Ніщо не повинно обмежувати вашу уяву! Вибравши унікальну душову кабіну, яка поєднує в собі красиві форми з інноваційними рішеннями, ви привнесете ковток свіжості у свою ванну кімнату. Це не біда! Якщо в стандартній пропозиції Ви не знайдете кабіни відповідного розміру, ми адаптуємо її до Ваших потреб, і, користуючись порадами досвідчених дизайнерів, Ви оптимально використовуєте наявний простір. Створіть ванну кімнату своєї мрії разом з Radaway! Серія кабін Torrenta була розроблена для клієнтів, які цінують просту та класичну форму. Легка форма кабін була досягнута шляхом поєднання великих листів скла 6 мм і петель. Вхід в кабіну широкий і зручний. Розпашні двері оснащені хромованими петлями з механізмом підйому (при відкриванні) і опускання (при закриванні), що полегшує відкривання і закривання і запобігає пошкодженню планки під піддоном. Конструкція петель і профілів стінок дозволяє легко підтримувати кабіну в чистоті. Герметичність кабіни забезпечується ущільнювачами між дверима та нерухомими частинами кабіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 079 ₴










