
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus C 90x90x170 коричневе скло
25 069 ₴
- В наявності
- Код: 9253183
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабіни Radaway Premium Plus C квадратної форми 90x90x170 см. Кабіна без піддону з розсувними дверима. Матеріал огородження - скло з коричневим (бронзовим) відтінком. Профіль хромований. Поверхня огородження прозора. Тип кабіни квадратний, розмір 90x90 см, висота 170 см. Кабіна оснащена розсувним механізмом входу. Надійна конструкція з хромованими елементами профілю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 30451-01-08N |
| Довжина: | 90 мм |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Premium Plus C 1700 |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб входу | Розсувні двері |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Бронзовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 069 ₴










