
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus C 90x90x170 скло fabric
25 069 ₴
- В наявності
- Код: 9253182
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабіни Radaway Premium Plus C квадратної форми розміром 90x90x170 см. Кабіна без поддону, оснащена розсувними дверима з прозорого скла. Матеріал огородження - скло з ефектом fabric (тканина). Профілі з хрому. Тип кабіни квадратний з прозорим покриттям скла. Входна система - розсувні двері. Ширина кабіни становить 90 см, висота 170 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Хром |
| Мoдель | Premium Plus C 1700 |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб входу | Розсувні двері |
| Тип | Кабіна без піддона |
| Форма огорожі | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 069 ₴










