
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus C 80x80x170 коричневе скло
24 471 ₴
- В наявності
- Код: 9253181
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабіни Radaway Premium Plus C модель 30461-01-08N квадратної форми 80x80 см висотою 170 см. Виготовлені з безпечного загартованого скла товщиною 5 мм для нерухомих елементів і 6 мм для рухомих частин, що відповідає нормі PN:EN 12150:1. Скло коричневого кольору із захисним покриттям EasyClean для спрощення прибирання. Ширина входу 44 см. Кабіна без піддону з двостулковими розсувними дверима та хромованими профілями. Призначена для встановлення на ванну або піддон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 30461-01-08N |
| Без піддона | Да |
| Довжина: | 80 мм |
| Конструкція дверей | Двостулкові |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Хром |
| Мoдель | Premium Plus C 1700 |
| Покриття скла | EasyClean |
| Стандарт безпеки | PN:EN 12150:1 |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип дверей | Розсувні |
| Товщина скла нерухомі частини | 5 |
| Товщина скла рухомі частини | 6 |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Бронзовий |
| Ширина входу | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 471 ₴










