
Стінки для душової кабіни Radaway Premium Plus C 80x80x170 без піддону
23 713 ₴
- В наявності
- Код: 9253159
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Premium Plus C 80x80x170 30461-01-01N Преміум
Серія Plus C 1700 Premium Plus - це серія кабін класичної форми,
з функціональними та естетичними технічними рішеннями. Ці каюти
які були в пропозиції Radaway протягом багатьох років, незмінно користуються визнанням
Клієнти. Вічний мінімалізм і висока практичність - основні риси
кабіни з цієї серії. Переваги кабіни Premium Plus C 1700: Двері
розсувні двері із загартованого скла товщиною 5 мм (цілісні частини) і 6 мм
(рухомі частини) Двері
встановлені на шарикопідшипникових роликах у хромованих корпусах Можливість
розстібання та відкидання дверей для очищення салону Профілі
стінові панелі, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни до 20 мм Елегантний,
деталі chrome Покриття
Easy Clean – забезпечує оптимальний захист від забруднень і полегшує очищення
підтримуючи кабіну в чистоті, таку кабіну можна встановити на душовий піддон, а також
і прямо на підлозі. Можливість використання профілів розширення,
що збільшить номінальний розмір душової кабіни або дверей для ніші на
значення, указане на піктограмі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Мoдель | Premium Plus C |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип дверей | Зсувні двері |
| Товщина скла нерухома | 5 |
| Товщина скла рухома | 6 |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 713 ₴


