
Піддон для душової кабіни Excellent Lavano прямокутний 140x80 см композитний
23 699 ₴
- В наявності
- Код: 92294763
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Excellent Lavano BREX.1103.140.080. WHN виготовлений з композитного матеріалу з мінеральними компонентами. Розміри: 1400x800 мм. Глибина 15 мм. Білий колір. Форма піддона прямокутна. Край і основа з литого мінерального матеріалу (Lite Minerals) забезпечують стійкість до ударів, стирання та ультрафіолетового випромінювання. Діаметр сливного отвору 90 мм. Отвір слива розташований на короткій стороні. Включає аксесуар - кришку слива. Мініналістичний стиль дизайну. Придатний для встановлення на підлоги. Призначений для комплектування з високою кабіною. Можлива обрізка піддона під індивідуальні потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Кришка зливу |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр зливного отвору | 90 |
| Довжина: | 1400 мм |
| Композиція матеріалу | Lite Minerals з мінеральними компонентами |
| Матеріал піддана | Композит |
| Мoдель | BREX.1103.140.080.WHN |
| Положення зливу | На короткому боці |
| Серія | Lavano |
| Стиль | Мінімальний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип основи | Підлоги |
| Тип зливу | Класичний |
| Стійкість до УФ | Да |
| Стійкість до стирання | Да |
| Стійкість до ударів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 699 ₴







