
Слив Kessel Linearis Compact 45600.63M лінійний 750 мм срібний
13 511 ₴
- В наявності
- Код: 92294761
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний душевий слив Kessel Linearis Compact модель 45600.63M призначений для надійного відведення води в душових піддонах. Корпус сливу виконаний з ABS-пластику, рама виготовлена з нержавіючої сталі V2A довжиною 750 мм та шириною 66 мм. Покрива з нержавіючої сталі V2A у срібному кольорі з щіткованою поверхнею. Номіналь розмір DN 50 з зовнішнім діаметром 50 мм. Система комплектується функціональним сифоном з ущільненням, включаючи заводськи встановлений мат герметизації згідно DIN 18534. Клас герметичності W0-I згідно DIN 18534-1. Висота водяного затвору становить 22 мм. Максимальна товщина підлоги 15 мм. Клас навантаження K3 згідно EN 1253-1. Пропускна здатність без подпору 0,5 л/с, з подпором 10 мм - 0,6 л/с, з подпором 20 мм - 0,7 л/с. Квадратна насадка з ABS з опціональною решіткою для укладання плитки. Крім того, товар має вбудовану блокаду та готові отвори для пропускання води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KESSEL |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь |
| Призначення сифона | Для душового кута |
| Стан | Новий |
| Тип сифона | Трубний |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокада | Вбудована |
| Зовнішній діаметр | 50 |
| Висота | 8 мм |
| Висота водяного закриву | 22 |
| Глибина урівень | 80 |
| Дизайн решітки | Опціонально для укладання плитки |
| Довжина рами | 750 |
| Клас герметичності | W0-I |
| Клас навантаження | K3 |
| Кількість відливів | 1 |
| Максимальна товщина підлоги | 15 |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Матеріал насадки | ABS |
| Матеріал покриву | Неіржавка сталь V2A |
| Матеріал рами | Неіржавка сталь V2A |
| Мoдель | Linearis Compact 45600.63M |
| Номінальний розмір | DN 50 |
| Отвори для відведення води | Підготовлені |
| Поверхня | Щіткована |
| Пропускна здатність без підпору | 0,5 |
| Пропускна здатність під час підпору 10 мм | 0,6 |
| Пропускна здатність під час підпору 20 мм | 0,7 |
| Система герметизації | Заводски встановлений мат герметизації (FZMU) згідно з DIN 18534 |
| Тип | Лінійний злив |
| Тип покриву | Покривання з неіржавкої сталі |
| Форма насадки | Квадратна |
| Ширина | 19.1 мм |
| Ширина рами | 66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 511 ₴

