
Ніжки для ванни Schedpol 1.028/W для прямокутних ванн 120-170x70 см
7 340 ₴
- В наявності
- Код: 9211505
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжки (носії) для ванни Schedpol модель 1.028/W призначені для прямокутних ванн розміром 120-170x70 см. Конструкція розділена, універсальна. Виготовлені з пінополістиролу (стиропену). Підходять для емальованих та акрилових ванн. Товар відрізняється хорошою функціональністю, якістю виконання та надійністю. Легко монтуються. Виробник Schedpol - авторизований дистриб'ютор сантехнічних виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ванни | Вбудована |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон розмірів ванн | 120-170x70 |
| Довжина: | 145 мм |
| Конструкція | Розділена універсальна |
| Матеріал | Пенополистирол |
| Мoдель | 1.028/W |
| Призначення | Для емальованих та акрилових ванн |
| Тип | Ніжки для ванної |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 340 ₴



