
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 100х80 см цемент
20 827 ₴
- В наявності
- Код: 92040806
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F прямокутної форми розмірами 100х80х1 см виконаний з високоякісного конгломерату мармуру кольору цемент. Матеріал забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень. Піддон оснащений спеціальною текстурою поверхні, яка забезпечує протиковзні властивості та безпеку при використанні. Можлива встановлення як на підлогу, так і вбудовування в конструкцію. У комплектації передбачені сифон та можливість вибору решітки. Піддон допускає підрізання для індивідуальних вимог та адаптації до різних розмірів приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість вбудовування | Да |
| Можливість монтажу на підлозі | Да |
| Можливість підрізування | Да |
| Довжина: | 1000 мм |
| Матеріал: конгломерат мармуру | Високої якості |
| Мoдель | Kyntos F |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Протиковзна поверхня | Да |
| Сифон у комплекті | Да |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Колір | Цемент |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 827 ₴



