
Стінки для душових кабін Radaway Nes Ptd 80x80x200 прозоре скло
40 819 ₴
- В наявності
- Код: 91539060
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Nes PTD 80x80x200 Radaway Chrome виготовлена з прозорого загартованого скла товщиною 8 мм. Скло оброблено захисним покриттям Easy Clean, яке запобігає утворенню вапняних відкладень і спрощує догляд за склом. Рекомендується періодично оновлювати захисне покриття за допомогою спеціального засобу Glass Protector приблизно кожні 6 місяців залежно від жорсткості води. Кабіна розраховна на встановлення на душовий піддон відповідних розмірів. Номінальні розміри в назві товару вказують на необхідні параметри піддона. Фактичні габаритні розміри конструкції трохи менше номінальних розмірів артикула. При монтажі безпосередньо на підлогу необхідно враховувати габаритні розміри (X1, X2) і відстані до осі скла (Y1, Y2), вказані на технічному кресленні. Кабіну можна встановити різними способами: на піддон або на підлогу по осі скла, а також по зовнішньому розміру по межі плитки. Це дозволяє досягти різного візуального оформлення ванної кімнати. Покриття хромоване, стійке до корозії. Термін доставки зі складу становить 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Nes PTD |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 819 ₴





