
Стінки для душової кабіни Radaway Nes Ptj 90x90x200 права хром
37 159 ₴
- В наявності
- Код: 91539051
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Nes PTJ 90x90x200 Radaway Chrome права. Комплект включає всі необхідні компоненти для встановлення з порогом або без нього. Кабіни серії Nes можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Серія відрізняється сучасним дизайном та елегантністю, універсальністю та оригінальністю. Різноманітність моделей дозволяє використовувати їх для оформлення ванної кімнати в різних стилях інтер'єру. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Кабіна виготовлена з прозорого загартованого скла товщиною 8 мм з покриттям Easy Clean. Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати захисне покриття за допомогою Glass Protector для збереження гідрофобних властивостей. На стандартних піддонах кабіни встановлюються за номіналом, зазначеним у назві моделі. Фактичні габаритні розміри кабіни дещо менші за номіналь ні розміри. При монтажі безпосередньо на підлогу враховуйте габаритні розміри (X1, X2) та відстані до осі скла (Y1, Y2), вказані на технічному кресленні. Існують різні способи встановлення, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту: монтаж на піддон або підлогу, встановлення за віссю скла або зовнішнім розміром по бордюру плитки. Строки доставки: 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 159 ₴





