
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kdj Ii 10032120-54-01R+10039090-01-01
42 101 ₴
- В наявності
- Код: 91539014
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Серія Nes Black — це сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з чарівним чорним. Кабіни цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Є також величезна перевага у випадку ванної кімнати, розташованої в багатоквартирному будинку або в старому будинку, де ми часто маємо вигнуті стіни. Кабіна складається з: ПРАВИХ дверей з нерухомою стінкою: 120 см, бічна стінка S1: 90 см. Переваги кабіни NES Black KDJ II: Двері, що відкриваються, з нерухомою стінкою - із загартованого скла товщиною 6 мм. забезпечує безпеку Петля труби - Дозволяє відкривати двері всередині та назовні кабіни Механізм, який піднімає та опускає двері, запобігає пошкодженню ущільнення та гарантує тиху та безвідмовну роботу Механізм, який вирівнює кривизну стіни до 15 мм Можливі нерівності поверхні стіни більше не буде перешкоджати установці кабіни Магнітна стрічка - забезпечує герметичність кабіни Еластомер ущільнювачі, стійкі до перепадів температури і вологості. Можливість встановлення без порогової планки - в стандартну комплектацію входять горизонтальні ущільнювачі двох висот: вище і нижче. При установці душової кабіни без порогової планки слід використовувати ущільнювач вищого рівня. Елегантне покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання кабіни в чистоті. це можливо реалізувати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Nes KDJ II |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 101 ₴






