
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kdj Ii 10032110-54-01R+10039080-01-01
38 291 ₴
- В наявності
- Код: 91538989
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Kabina Nes Black Kdj II Функції Розміри салону Radaway Nes Black Колір скла прозорий Відмінні особливості серії Nes Black Унікальна технологія покриття EasyClean Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм Ви можете дов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 291 ₴






