
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 160x80 см чорний конгломерат
32 983 ₴
- В наявності
- Код: 91076119
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутної форми розміром 160x80 см з конгломерату мармурного. Колір чорний камінь. Глибина піддону 15-20 мм, висота 30-40 мм. Тип монтажу: напольний, укладений заподлицо або піднятий. Матеріал відрізняється антибактеріальною обробкою поверхні та структурною антиковзною поверхнею STONE. Діаметр зливу 90 мм, розташований на бічній стороні піддону. До комплекту входить сам піддон та кришка зливу. Піддон універсальний для обох сторін. Допускається підрізка під потрібні розміри. Тип основи - напольний. Виробництво Radaway, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне оброблення | Да |
| Артикул виробника | HTF16080-54 |
| У комплекті | Піддон, кришка зливу |
| Можливість підрізування | Да |
| Висота піддана (мм) | 40 |
| Глибина піддана (мм) | 20 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Кришка зливу | Увімкнена |
| Лазерне оброблення краю | Немає |
| Матеріал піддана | Штучний мармур |
| Мoдель | Teos F |
| Розташування зливу | На бічній стороні |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий, піднятий, врівень |
| Тип основи | Підлоговий |
| Тип поверхні | Структурна, антиковзна STONE |
| Універсальність | Для обох сторін |
| Форма піддана | Прямокутна |
| Ширина мертвого поля | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 983 ₴


