
Піддон для душової кабіни Radaway Teos C квадратний 80x80 см чорний
22 635 ₴
- В наявності
- Код: 91076098
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душовий піддон Radaway TEOS C BLACK 80x80 чорний квадратний з мармурового конгломерату HTC8080-54
Душові піддони серії Teos виготовлені з мармурового конгломерату, матеріалу, що характеризується чудовими функціональними властивостями та естетичними цінностями. Цей матеріал стійкий до різного роду забруднень, зміни кольору та стирання. Структурована поверхня STONE має протиковзкі властивості, що забезпечує безпеку під час використання. Конструкція душових піддонів гарантує їх легку установку безпосередньо на підлогу або їх можна вбудувати в підлогу, щоб душовий піддон був на одному рівні з підлогою. Сифон купується окремо (сифон HS1 доступний на наших окремих аукціонах). Душові піддони доступні в двох кольорах: білий і антрацит,
Особливості душового піддону TEOS:
встановлення безпосередньо на підлогу,
отвір сифона Ø 90 мм,
Рекомендовано сифон HS1. душовий піддон можна розрізати за індивідуальними розмірами. Особливості душових піддонів з мармурового конгломерату
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | HTC8080-54 |
| Довжина: | 800 мм |
| Мoдель | Teos C |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 635 ₴


