
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kdj Ii 10032090-54-01R+10039100-01-01
40 330 ₴
- В наявності
- Код: 90660415
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Kabina Nes Black Kdj II Функції Розміри салону Radaway Nes Black Колір скла прозорий Відмінні особливості серії Nes Black Унікальна технологія покриття EasyClean Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY Фотографії розміщення продукту Способи складання кабіни Технічні характеристики
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 см |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 330 ₴









