
Стінки для душових кабін Radaway Nes KDJ II 80x80x200 чорні праві
38 025 ₴
- В наявності
- Код: 90660343
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Nes Black KDJ II 80x80x200 від Radaway, праворуч. Сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з чорним кольором. Кабіна обладнана прозорим закаленим склом з керамічною графікою. Чорні лінії, характерні для серії, зроблені керамічною фарбою й надійно закріплені під час процесу гартування. Конструкція забезпечує довговічність, стійкість до стирання та УФ-випромінювання. Комплектація включає всі необхідні компоненти для встановлення як з накладкою на пороги, так і без неї. Скло покрите шаром Easy Clean, який рекомендується оновлювати кожні 6 місяців за допомогою Glass Protector. Кабіна призначена для встановлення на душовий піддон певних розмірів або безпосередньо на підлогу. Фактичні габаритні розміри трохи менші від номінальних значень, указаних у назві. При монтажі на підлогу необхідно враховувати габаритні розміри (X1, X2) та відстані до осі скла (Y1, Y2), указані на технічному кресленні. Можливі різні способи збирання для досягнення різного естетичного ефекту: встановлення на піддон або на підлогу з використанням осі скла або зовнішнього розміру по межі плитки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 025 ₴









