
Стінки для душової кабіни Radaway Nes PTJ 90x80x200 хром ліва
36 405 ₴
- В наявності
- Код: 90660186
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Nes PTJ 90x80x200 від Radaway в хромованому виконанні, ліва конфігурація. Кабіна містить усі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Може встановлюватися на душовий піддон або безпосередньо на підлогу. Серія Nes відрізняється сучасним дизайном і елегантністю, універсальністю та оригінальністю виконання. Різноманітність моделей дозволяє використовувати їх для оформлення ванної кімнати у різних стилях інтер'єру. Перевага серії - спеціальна система вирівнювання, яка компенсує кривизну стіни до 15 мм. У стандартній комплектації кабіна обладнана прозорим загартованим склом із покриттям Easy Clean. Рекомендується оновлювати захисне покриття кожні 6 місяців за допомогою Glass Protector. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві. При монтажі прямо на підлогу звертайте увагу на габаритні розміри (X1, X2) і відстані до осі скла (Y1, Y2) відповідно до технічного креслення. Кабіну можна встановити на піддон або на підлогу різними способами для досягнення різного естетичного ефекту - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 405 ₴










