
Стінки для душової кабіни Radaway Nes PTJ 90x80x200 хром права
36 405 ₴
- В наявності
- Код: 90660167
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Nes PTJ 90x80x200 від Radaway в кольорі хром, права орієнтація. Комплект містить всі необхідні компоненти для встановлення з порогом або без нього. Кабіни серії Nes можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Сучасний дизайн і елегантність конструкції дозволяють використовувати кабіну в різноманітних стилях інтер'єру. Матеріал: прозоре скло. Кабіна оснащена системою вирівнювання, яка компенсує кривизну стіни до 15 мм. Скло має покриття Easy Clean, рекомендується його оновлення кожні 6 місяців за допомогою Glass Protector. Номінальні розміри кабіни вказані в назві, фактичні габаритні розміри дещо менші. При встановленні безпосередньо на підлогу звертайте увагу на габаритні розміри (X1, X2) і відстані до осі скла (Y1, Y2), вказані в технічному кресленні. Кабіну можна встановити кількома способами для досягнення різного естетичного ефекту: на піддон, на підлогу по осі скла або по межі плитки. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 405 ₴










