
Стінки для душових кабін Radaway Nes Ptj 10052000-01-01R+10052600-01-01
36 405 ₴
- В наявності
- Код: 90660161
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Nes PTJ 80Zx90Sx200 п'ятикутна душова кабіна від:. Предметом продажу є п'ятикутна душова кабіна з розпашними дверима Nes PTJ 80Zx90Sx200 в правому виконанні (двері на короткій стінці), в прозорому склі без піддону. Ілюстративне фото не відповідає фактичним розмірам кабіни. Кабіни Nes можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Двері та кабіни серії Nes мають усі необхідні комплектуючі для монтажу як з порогом, так і без нього. Серія кабін Nes характеризується сучасним дизайном і елегантністю, яка, з одного боку, захоплює своєю універсальністю, а з іншого – своєю оригінальністю. Різноманітність моделей дозволяє використовувати їх для оформлення кімнати в багатьох стилях. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Переваги кабіни Nes PTJ: Кабіни Nes PTJ стандартно доступні з прозорого скла: УВАГА! Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні. Технічне креслення (80Zx90S): Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (можна придбати на інших наших аукціонах): Додаткові параметри (і впровадження): - послуга на замовлення - гравірування на склі - вішалка для рушників - різні варіанти скла (схеми нижче) Пішалка для рушників: Вішалка кріпиться до скла за спеціальною технікою на етапі виготовлення кабіни. Тому замовляти її потрібно одночасно з душовою кабіною (опція за доплату). Два види кріплення на вибір. Зразок фотографії нижче. Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів. Ласкаво просимо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Nes PTJ |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 405 ₴










