
Стінки для душових кабін Radaway Nes 8 Kdd B 10074080-54-01L+10074100-54-01R
72 147 ₴
- В наявності
- Код: 90660028
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна з відкидними дверима Nes 8 Black KDDB 80Lx100Rx200 від:. Предмет продажу - душова кабіна з двокомпонентними відкидними розпашними дверима Nes 8 Black KDDB 80Lx100Rx200 в прозорому склі, без піддону. Ліва частина - 80 см, права частина - 100 см. Ілюстративне фото не відображає реальні розміри кабіни. Кабіни Nes 8 Black KDDB можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Серія Nes 8 Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виготовлення. Чорні елементи кабіни додадуть простору виразності та підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, які характеризують моделі Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки поєднанню оздоблення зі склом у процесі гартування, кабіна відрізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Переваги кабіни Nes 8 KDDB Технічне креслення (модель 80Lx100R) Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (доступні на інших наших аукціонах):
Додаткові опції
обслуговування на замовлення
гравіювання на склі
різні варіанти скла (схеми нижче) Чорні магнітні пломби: за окрему плату можна замінити прозорі магнітні пломби на чорні. Ця опція має бути чітко вказана в замовленні. Скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом виняткової яскравості та прозорості. Нові типи матеріалів, які використовуються в процесі його виробництва, збільшують здатність пропускати світло та зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість і сині краї. Скло UltraClear є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів. Інші наші аукціони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 147 ₴









