
Стінки душової кабіни Radaway Nes 8 Kdd B 100x100x200 скло 8 мм хром
65 680 ₴
- В наявності
- Код: 90660014
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Nes 8 KDDB розміром 100x100x200 від Radaway виготовлена з прозорого скла товщиною 8 мм з хромованими профілями. Кабіна поставляється з усіма необхідними компонентами для монтажу як з порогом, так і без нього. Може встановлюватися як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу. Серія Nes 8 поєднує функціональність та якість виготовлення, придатна для різних стилів інтер'єру. Конструкція обладнана спеціальною системою вирівнювання, яка дозволяє компенсувати нерівності стін до 15 мм. Скло покрите захисним складом Easy Clean, який рекомендується оновлювати кожні 6 місяців з використанням Glass Protector. Габаритні розміри кабіни трохи менші за номінальні зазначені в назві. При прямому встановленні на підлогу враховуйте точні габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2) згідно технічного креслення. Кабіну можна встановити кількома способами для досягнення різного візуального ефекту: на душовий піддон, на підлогу з віссю скла або по межі плитки. Можливі варіанти з розширювальними профілями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Nes 8 KDD-B |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 680 ₴










