
Стінки для душових кабін Rea Diamond REA-K5622
19 749 ₴
- В наявності
- Код: 90534736
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. діамантова кабіна з геометричним відтінком неодмінно освіжить будь-яку ванну кімнату та створить дивовижну атмосферу, незалежно від того, сучасний дизайн інтер’єру, лофт чи інший стиль. Rea Diamond 90X90 (Reak5622) Технічні дані:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Diamond |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 749 ₴




