
Стінки для душових кабін Sea Horse Fresh Line BK260T09K
25 178 ₴
- В наявності
- Код: 90403206
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис товару Душова кабіна Sea-Horse Fresh Line 90х90 см квадратна чорна/прозоре скло BK260T09K
Квадратна душова кабіна зі стаціонарною стінкою. Серія салонів FRESH LINE від Sea-Horse - це краса, естетика та комфорт у всій красі. Простий і сучасний дизайн – лише одна з причин зростання інтересу до цієї лінії. Квадратну кабіну BK260 легко підтримувати в чистоті завдяки великим скляним поверхням і мінімізованій кількості профілів, і вона чудово виглядає в будь-якому інтер'єрі. Особливості:
розміри: 87,5 х 87,5 см
висота: 200 см
ширина входу (C): 79 см
двері одинарні, розпашні
безпечне загартоване скло 6 мм
петля з функцією підйому дверей
можливість встановлення на душовий піддон і на плитку
колір профілю: чорний
колір скла: прозоре Технічні дані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Fresh Line |
| Марка | Sea-Horse |
| Стан | Нове |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 178 ₴

