
Стінка душова Radaway Essenza Pro KDJ 110x200 см загартоване скло
58 892 ₴
- В наявності
- Код: 90345459
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка душова серії Essenza Pro від Radaway призначена для ванних кімнат, що потребують сучасного рішення з функціональністю. Стінка виготовлена з загартованого скла товщиною 6 мм, що забезпечує надійність і безпеку використання. Двері відкриваються назовні з механізмом підйому та опускання, який запобігає руйнуванню ущільнення та забезпечує тиху роботу. Кріплення на стіну реалізовано через затискну систему. Монтаж можливий у двох варіантах: з використанням ущільнювального профілю для вирівнювання кривизни стіни або без профілю при встановленні на рівну поверхню. Скло покрите складом Easy Clean з гідрофобними властивостями, завдяки яким вода не затримується на поверхні й стікає без розводів. Кріпильні хомути розташовані на одному рівні зі склом, створюючи рівномірну поверхню та спрощуючи прибирання. Еластомерні ущільнювачі стійкі до коливань температури та вологості. Кабіна може бути встановлена як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Доступна опція замовлення без порогової планки для прямого встановлення на підлоги. Можливе замовлення зі заміною прозорих магнітних ущільнювачів на чорні. Передбачена можливість встановлення вішалки для рушників на склі та на фіксованій стінці. Доставка зі складу 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 892 ₴










