
Стінки для душової кабіни Radaway Essenza Pro KDJ права двері 120 см
58 417 ₴
- В наявності
- Код: 90345458
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Essenza Pro KDJ складається з правих розпашних дверей шириною 120 см та нерухомої стінки шириною 100 см. Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення для ванної кімнати. Кабіна розроблена на основі останніх тенденцій дизайну з кріпленням на стіну за допомогою затискної системи та елегантними деталями, які надають конструкції легкості та гармонійно вписують її в простір будь-якої ванної кімнати. Двері виготовлені з загартованого скла товщиною 6 мм з механізмом плавного підйому та опускання, що запобігає руйнуванню ущільнення і гарантує тиху роботу. Доступні два варіанти монтажу хомутів: з ущільнювальним профілем для вирівнювання нерівних стін або без профілю для ідеально прямих стінок. Елегантні чорні деталі доповнюють дизайн кабіни. Покриття Easy Clean полегшує очищення завдяки гідрофобним властивостям - краплі води не затримуються на поверхні скла та стікають без відкладень. Кріпильні затискачі знаходяться на одному рівні зі склом для рівномірної поверхні. Кабіна стійка до змін температури та вологості. Можлива заміна прозорих магнітних ущільнювачів на чорні при зазначенні в замовленні. Кабіну можна встановити на піддон або безпосередньо на підлогу, можливе замовлення без порогового профілю. Доступні різні варіанти скла: прозоре, сатин, коричневе, графіт, Pixarena. За розміром виріб може бути адаптований під індивідуальні вимоги. Час доставки зі складу: 5-10 днів. При покупці варто пам'ятати про різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту встановлення по лінії скла або краю профілю. Можливо додатково замовити вішалку для рушників на склі або фіксованій стінці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 417 ₴










