
Стінки для душової кабіни Radaway Essenza Pro KDJ ліва двері 110 см
55 666 ₴
- В наявності
- Код: 90345448
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Essenza Pro KDJ складається з лівих дверей шириною 110 см та нерухомої стінки шириною 70 см. Серія Essenza Pro розроблена на основі сучасних тенденцій дизайну для комфортного використання. Двері з гартованого скла товщиною 6 мм з механізмом підйому та опускання запобігають руйнуванню ущільнення і забезпечують тиху роботу. Кріплення на стіну за допомогою затискної системи і елегантні деталі надають кабіні легкості та гармонійно вписують її в інтер'єр ванної кімнати. Можливо встановити хомути у двох варіантах: з ущільнювальним профілем для вирівнювання нерівностей стіни або без профілю для рівних поверхонь. Кабіна оснащена елегантними чорними деталями. Покриття Easy Clean полегшує очищення завдяки гідрофобним властивостям - краплі води стікають без відкладень. Монтажні застібки розташовані заподлицо зі склом для рівномірної поверхні. Матеріали стійкі до змін температури та вологості. Доступні опції: заміна прозорих магнітних ущільнювачів на чорні, встановлення без порога при монтажі на підлогу, монтаж без піддону безпосередньо на підлогу або на піддон. Кабіну можна встановити по лінії скла або ребру профілю. Доступні варіанти скла: прозоре, сатин, коричневе, графіт, Pixarena, дзеркальне. Скло UltraClear з низьким вмістом оксидів заліза забезпечує виняткову прозорість та яскравість, пропускає більше світла і усуває зеленуватий відтінок звичайного скла. Особливо рекомендується для товщини 6-8 мм. Доставка зі складу 5-10 днів. Можлива адаптація виробу під індивідуальні потреби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 110 см |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 666 ₴










