
Стінки для душових кабін Radaway Essenza Pro чорні ліва двері 100 см
55 750 ₴
- В наявності
- Код: 90345431
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Essenza Pro KDJ складається з лівої розпашної двері шириною 100 см та фіксованої бокової стінки шириною 80 см. Серія Essenza Pro розроблена для людей, які шукають сучасні та функціональні рішення для ванної кімнати. Конструкція передбачає кріплення на стіну за допомогою затискної системи, що надає кабіні легкості та гармонійно вписує її в інтер'єр. Двері виготовлені з загартованого скла товщиною 6 мм з механізмом піднімання і опускання, що запобігає руйнуванню ущільнень і забезпечує тиху роботу. Доступна встановлення хомутів у двох варіантах: з профілем, який вирівнює кривизну стіни, або без профілю для ідеально прямих поверхонь. Скло покрите захисним шаром Easy Clean, який полегшує очищення завдяки гідрофобним властивостям - вода не затримується на поверхні, а швидко стікає без відкладень. Кріпильні елементи розташовані вирівняні зі склом для рівної та зручної у догляді поверхні. Кабіна стійка до коливань температури та вологості. Елегантні чорні деталі доповнюють дизайн. Можлива заміна прозорих магнітних пломб на чорні (вказується окремо в замовленні). Кабіна може бути встановлена на душовий піддон або безпосередньо на підлогу, можливо замовити без порогового профілю. Доступні різноманітні варіанти скла: прозоре, матове, коричневе, graphite, pixarena, дзеркальне. Скло UltraClear характеризується низьким вмістом заліза, підвищеною прозорістю та мінімальним зеленкуватим відтінком, характерним для звичайного скла. Краї з синім відливом - вибір для любителів природних кольорів. Можлива встановлення вішалки для рушників та інших аксесуарів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 750 ₴










