
Стінки для душової кабіни Radaway Essenza Pro KDJ 80x70 см загартоване скло
49 213 ₴
- В наявності
- Код: 90345269
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Essenza Pro KDJ складається з лівих розпашних дверей шириною 80 см і нерухомої стінки шириною 70 см. Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення для ванної кімнати, на основі останніх тенденцій дизайну. Настінне кріплення за допомогою затискної системи та елегантні деталі надають кабіні легкості та гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якої ванної кімнати. Двері відкриваються назовні з загартованого скла товщиною 6 мм, забезпечуючи безпеку та безвідмовну роботу. Монтажні застібки розташовані вирівняні зі склом, що полегшує очищення. Можливість встановлення фіксаторів у двох варіантах: з ущільнювальним профілем для вирівнювання кривизни стіни або без профілю для прямих стін. Елегантне хромоване покриття Easy Clean — захисне покриття, що полегшує очищення. Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не залишаються на поверхні скла і стікають без відкладень. Еластомерні ущільнювачі стійкі до змін температури та вологості. Кабіна може бути встановлена як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Можливо замовити без порогової планки при прямому встановленні на підлогу. Скло доступне в варіантах: прозоре, сатинове, коричневе, графітове, дзеркальне. Опціонально доступне скло UltraClear з низьким вмістом оксидів заліза, що забезпечує виняткову прозорість та яскравість без зеленкастого відтінку, характерного для звичайного скла. Можливо замовити додаткові аксесуари, включаючи вішалки для рушників на склі та нерухомій стіні. Кабіна може бути адаптована під індивідуальні потреби та розміри приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | Essenza Pro KDJ |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 213 ₴










