
Стінки душової кабіни Radaway Essenza Pro KDJ 90х75 см ліва двері
50 498 ₴
- В наявності
- Код: 90345256
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Essenza Pro KDJ комплектується лівою розпашною дверцятами шириною 90 см та нерухомою бічною стінкою шириною 75 см. Дверці виготовлені з загартованого скла товщиною 6 мм, що забезпечує безпеку при використанні. Система монтажу з фіксаторами надає конструкції легкості та гармонійно вписується в інтер'єр будь-якої ванної кімнати. Доступні варіанти встановлення фіксаторів: з ущільнювальним профілем для вирівнювання кривизни стіни або без профілю для ідеально рівних поверхонь. Скло покрите захисним шаром Easy Clean з гідрофобними властивостями - краплі води не залишають відкладень і легко стікають вниз. Монтажні елементи на рівні зі склом забезпечують рівну поверхню для зручного очищення. Еластомерні ущільнювачі стійкі до температурних перепадів та вологості. Кабіна може бути встановлена на душовий піддон або безпосередньо на підлогу з можливістю замовлення без порогової планки. Передбачена опція вішалки для рушників на склі та нерухомій стіні. Скло доступне в варіантах: прозоре, сатинове, коричневе, графітове та дзеркальне. Спеціальне скло UltraClear відрізняється низьким вмістом оксидів заліза, забезпечує винятково прозорість та яскравість без зеленуватого відтінку, характерного для звичайного скла, з синім відливом по краях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 498 ₴










