
Стінки душової кабіни Radaway Essenza Pro Pdd 80х100 см гартоване скло
60 401 ₴
- В наявності
- Код: 90345233
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, розроблені на основі останніх тенденцій дизайну інтер'єру. Настінне кріплення за допомогою затискної системи і елегантні деталі надають кабіні легкості, гармонійно будуючи простір будь-якої ванної кімнати. Двері відкриваються назовні з гартованого скла товщиною 6 мм і забезпечують безпеку. Механізм підйому і опускання дверей запобігає пошкодженню ущільнювачів і гарантує тиху роботу. Монтаж хомутів можливий у двох варіантах: з ущільнювальним профілем, що дозволяє вирівнювати кривизну стіни, або без профілю для ідеально прямих стін. Елегантні хромовані деталі. Покриття Easy Clean захищає від забруднень та полегшує очищення. Кріпильні кронштейни врівень зі склопакетом для однорідної поверхні. Еластомерні ущільнювачі стійкі до перепадів температури та вологості. Можливість замовлення без порогової планки при установці безпосередньо на підлогу. Монтаж можливий як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу. Ліва частина 80 см, права частина 100 см. Доставка власним транспортом з узгодженням часу доставки електронною поштою або телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Essenza Pro PDD |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 401 ₴










